Щоденні пробіжки допомагають кинути палити, – вчені
14:08 16.09.2017

Канадські вчені провели дослідження та були вражені результатами, адже більша половина учасників експерименту або ж кинули палити внаслідок бігу, або стали курити менше. Про це пише 24 канал.

У 2016 році в Канаді 178 курців зареєструвалися в програмі Run to Quit, що тривала 10 тижнів. Програма включала консультації щодо бігу, відмови від куріння, прогулянки на відкритому повітрі або біг (кінцева мета – пробігти п'ять кілометрів), а також пропонувала телефонні консультації фахівців гарячої лінії для бажаючих кинути палити. Зі всіх записаних 72 добровольці залишилися в програмі до кінця. 91% учасників стали курити менше, а 37 добровольцям вдалося кинути курити. Це було підтверджено за допомогою тесту на монооксид вуглецю.

Загалом програма також позитивно вплинула на психічне здоров'я учасників, – рівень психологічного стресу у курців виявився на 178% вище в порівнянні з тими, хто не курив. Також куріння збільшувало ризик проблем зі сном, відсутністю мотивації, переїдання, недоїдання, спалахів гніву вдома або на роботі.

Читайте також