Судоми ніг - звідки беруться і як з ними боротися
16:23 17.08.2017
262

Судоми ніг самі по собі не є серйозною хворобою, але вони йдуть рука об руку з багатьма хронічними розладами, і вони можуть бути нещасними для тих, кого вони вражають, - передає Ukr.Media.

Судоми ніг самі по собі не є серйозною хворобою, але вони йдуть рука об руку з багатьма хронічними розладами, і вони можуть бути нещасними для тих, кого вони вражають. Судома, за визначенням, представляє собою хворобливе затягування м'язів, яке може тривати кілька секунд або кілька хвилин. Вони можуть з'являтися в хвилях, у вас може бути одне або кілька, які йдуть один над іншим. Це може запобігти якісний сон, що призводить до абсолютно нового набору проблем. Це також знижує якість життя людини.

Причини судом ніг включають в себе (але не обмежуються ними) м'язову біль від фізичних навантажень, зневоднення, вагітність, виснаження необхідних поживних речовин, хронічну хворобу або аутоімунне захворювання, тривалі періоди сидіння, тривале перебування на твердій поверхні і певні ліки.

Речі, які ви можете спробувати, включають в себе: сіль Епсома, теплий душ, вживання води, додавання багатої калієм їжі в ваш раціон, ніжне розтягнення, як у пілатесі або йоги, масаж, пакети з льодом, теплові пакети, знеболюючі препарати, такі як ібупрофен, протизапальні продукти та добавки, поговоріть зі своїм лікарем про судомах, якщо це викликано медикаментами, може бути аналогічна альтернатива.

Читайте також