У ВООЗ повідомили про скорочення темпів поширення коронавірусу в світі
19:38 06.02.2021
259

У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) відзначили уповільнення темпів поширення коронавірусу в світі. Про це на брифінгу заявила експерт ВООЗ Марія ван Керкхове.

«Ми дійсно спостерігаємо скорочення випадків зараження, що виявляються кожен день. Це відбувається завдяки цілому ряду чинників і в першу чергу за рахунок заходів, які впроваджують країни, щоб переривати ланцюжок передачі і запобігати новим випадкам », - сказала експерт.

 

Марія ван Керкхове також відзначила роль вакцин. При цьому вона підкреслила, що необхідно продовжувати дотримуватися обмежувальних заходів.

«Для багатьох країн настав важливий період. Потрібно продовжувати дотримуватися взятого курсу і дуже повільно підходити до питання зняття обмежень », - зазначила експерт.

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус повідомив, що число вакцинованих від Covid-19 в світі перевищило число тих, що заразилися, передає ТАСС.

«У глобальному плані число щеплень перевищило число інфікованих, про які надійшли повідомлення, - сказав він. - З одного боку, це хороша новина і помітне досягнення за такий короткий період часу. Однак більш ніж три чверті щеплень припадають всього на 10 країн ».

Гендиректор ВООЗ закликав країни, які вже вакцинували лікарів і літніх людей, «поділитися» з іншими державами.

«Чим більше часу буде потрібно для вакцинації тих, хто піддається повсюдно найбільшому ризику, тим більше можливостей ми надамо вірусу Covid-19 мутувати і уникати впливу вакцин», - сказав він.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також