Вчені почали випробувати препарат, який дає «миттєвий імунітет» до Covid-19
11:00 28.12.2020
259

Британські вчені почали випробовувати новий препарат, який повинен викликати миттєвий імунітет до коронавірусу. Очікується, що ці ліки будуть ефективно гасити швидке поширення вірусу і запобігати його спалаху.

Препарат називається Storm Chaser («Штормовий мисливець»). Над його розробкою працювали вчені з Університетського коледжу Лондона (UCLH), а також фармакологічна компанія AstraZeneca, яка раніше випустила свою вакцину від Covid-19.

Очікується, що препарат почне захищати від коронавірусу всього через кілька днів після введення. Відомі вакцини допомагають виробити антитіла протягом місяця.

Команда дослідників розраховує, що розроблений ними коктейль з антитіл до SARS-CoV-2 буде діяти від 6 до 12 місяців. Як і багато вакцин, ліки вводитимуться в два етапи.

Новий препарат буде доступний в березні або квітні, якщо його схвалить регулятор. Вчені розраховують, що «Штормовий мисливець» особливо допоможе лікарням, мешканцям будинків для людей похилого віку та студентам, які живуть в гуртожитках.

Масштабна вакцинація від коронавірусу вже офіційно почалася в Росії і країнах ЄС.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також