Три осінні продукти, які легко допоможуть схуднути
13:10 29.08.2017
260

Осінь - це не тільки теплі пальта і меланхолійний настрій, але і сезон смачних фруктів, які можуть допомогти з підтримкою красивої фігури.

В Единственная розповіли, які 3 осінні продукти сформують ваш правильний раціон та допоможуть схуднути без значних зусиль та виснажливих дієт. При цьому, додатково обмежувати себе в їжі або посилено займатися фітнесом немає необхідності.

Насіння гарбуза

Насіння гарбуза по праву вважаються одним з найкращих продуктів для втрати ваги. Вся справа в тому, що в цьому продукті ви знайдете підвищений вміст білка або клітковини, що дозволяє насититися після невеликої порції насіння.

Крім того в насінні гарбуза є багато полінасичених жирних кислот омега-3, які стабілізують обмін речовин. Щоб схуднути, дієтологи радять їсти цей продукт на вечерю.

Яблука

Яблокі є відмінним варіантом перекусу для тих, хто хоче схуднути. У них міститься урсолова кислота, яка сприяє швидкому зниженню ваги і контролю над апетитом.

Крім того, згідно з останніми дослідженнями, яблука знижують ризик ожиріння.

Грецькі горіхи

Так, волоські горіхи є дуже калорійним продуктом, однак ці калорії вважаються корисними. А при правильному вживанню волоські горіхи покращують обмін речовин і перешкоджають накопиченню жиру.

Їжте волоські горіхи в якості перекусу в першій половині дня або ж на сніданок.

Читайте також