МОЗ зареєструвало індійську вакцину CoviShield з порушенням постанови Кабміну
12:04 23.02.2021
259

За словами голови Національної медичної палати України Сергія Кравченко, МОЗ змінив нормативно-правову базу і підігнав її під вакцини індійського виробництва 16 лютого 2021 року.

МОЗ зареєструвало вакцину CoviShield з порушенням постанови Кабміну. Про це голова Національної медичної палати України Сергій Кравченко написав на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні Міністерство охорони здоров'я України зареєструвало вакцину CoviShield виробництва Індійського інституту сироваток з порушенням Постанови КМУ № 902 від 14.09.2005 року", - написав Кравченко.

 

За його словами, МОЗ України змінилов нормативно-правову базу і підігнало її під вакцини індійського виробництва 16 лютого 2021 року.

"Тепер Україна визнає GMP-сертифікати, видані національним регулятором Індії! Тобто зауваження і недоліки виробництва Індійського інституту сироваток, які виявили інспектори ДП" Український інститут фармацевтичного якості "Держлікслужби України, "канули в Лету", - додав голова Національної медичної палати України.

 

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також