В Україні заборонили розчин для інфузій через побічну реакцію
16:00 11.12.2018
256

В Українi тимчасово заборонили реалiзацiю та застосування лiкарського засобу "Розчин Рiнгера". Про це сказано у розпорядженнi Державної служби України з лiкарських засобiв та контролю за наркотиками.

"На пiдставi повiдомлення ДП “Державний експертний центр МОЗ” вiд 26.11.2018 № 3795/4-4 про випадок непередбаченої побiчної реакцiї при застосуваннi серiї АМ698/1-1 лiкарського засобу РОЗЧИН РIНГЕРА, розчин для iнфузiй по 400 мл у пляшках, виробництва ТОВ “Юрiя-Фарм”, Україна (реєстрацiйне посвiдчення № UA/2400/01/01), та у вiдповiдностi до Конституцiї України... ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЯЮ реалiзацiю та застосування лiкарського засобу РОЗЧИН РIНГЕРА, розчин для iнфузiй по 400 мл у пляшках, серiї АМ698/1-1, виробництва ТОВ “Юрiя-Фарм”, Україна, до окремого рiшення Державної служби України з лiкарських засобiв та контролю за наркотиками", - сказано в повiдомленi.

Суб’єктам господарювання, якi здiйснюють реалiзацiю, зберiгання та застосування лiкарських засобiв, невiдкладно пiсля одержання даного розпорядження перевiрити наявнiсть вищевказаної серiї лiкарського засобу.

У разi виявлення вказаного препарату вжити заходи щодо вилучення його з обiгу шляхом помiщення в карантин, про що повiдомити територiальний орган Держлiкслужби за мiсцем розташування.

Контроль за виконанням даного розпорядження здiйснюють територiальнi органи Держлiкслужби за мiсцем розташування.

Невиконання даного розпорядження тягне за собою вiдповiдальнiсть згiдно чинного законодавства України.

Читайте також