Як провести травневі вихідні на природі із задоволенням?
12:08 01.05.2019
253

 Шашлики, тепла погода, мальовничі краєвиди - і це далеко не все, за що ми полюбляємо проводити час під відкритим небом. Але є й не дуже приємні моменти: кліщі, переїдання, обгорання на сонці. Як все врахувати, щоб відпочити із задоволенням? Ми підготували легкі поради, щоб уікенд пройшов ідеально.

  • Придбайте крем від сонця Сонце - це дуже тепло та приємно, але не тоді, коли активно проводиш під ним весь час. Нагадуємо, що обгорання на сонці дуже шкідливе для здоров`я, тому треба захищати шкіру за допомогою сонячного крема.
  • Захистіться від комах Комари та кліщі - зовсім неприємна справа, яка з легкістю може зіпсувати свято. Більш того, кліщі можуть викликати кліщовий енцефаліт та хворобу Лайма. Тому не слід забувати про засоби від комах, якими треба покрити усі відкриті частини тіла. Також не забувайте про головний убір та шкарпетки.
  • Турбота про тварин Часто ми беремо з собою на природу своїх домашніх улюбленців. Та їм також погрожує можливість підхопити кліщів або блох. Треба перевіряти їх тіло час від часу. Також існують спеціальні нашийники для котів та собак від кліщів та інших шкідників.
  • Візьміть з собою сонцезахисні окуляри Яскраве сонце корисно для очей тільки на світанку та заході. Протягом останнього часу воно шкідливе для очей, отже не варто недооцінювати окуляри.
  • Їжа в балансі На природі особливо приємно із задоволенням їсти. Забудьте про дієту, насолоджуйтесь стравами, але не забувайте про переїдання, яке не дуже гарно вплине на ваш відпочинок.
  • Активний відпочинок Гра з дітьми, біг з собакою, прогулянка річкою або лісом, гра в футбол з друзями - що може бути краще, ніж активний відпочинок на свята під відкритим небом? Це гарна можливість після складних трудових буднів почати насолоджуватися життям.
Читайте також