Як зберегти молодість: 3 простих вправи проти хвороб старості
11:57 02.02.2017
255

Старіння є неминучим фактором життя, але є кроки, які ми можемо зробити вже зараз, щоб запобігти негативним наслідкам в майбутньому.

Розповімо про 3-х вправах, які допоможуть зберегти молодість і здоров'я.

1. Віджимання від столу або стільця.

Потрібно взяти за основу стіл або стілець: тіло пряме, руки зігнуті в ліктьових суглобах. На вдиху руки розігнути, піднявши тіло над поверхнею столу або стільця, на видиху - зігнути в ліктях, опускаючись у вихідне положення. Ця вправа сприяє поліпшенню стану м'язів і нервових сплетінь верхніх кінцівок, нормалізує венозний відтік крові від мозку, розвантажує легені і серце. Віджимайтеся серіями по 5-10 повторень.

2. Присідання з прямою спиною.

Цю вправу потрібно виконувати, тримаючись руками за нерухому опору. Для цього можна використовувати двері. Потрібно стати обличчям до торця дверей, руками взятися по обидва боки за ручки. Ноги повинні бути на ширині плечей, погляд - перед собою. На видиху потрібно присідати, а на вдиху підніматися. Ця вправа також роблять декількома серіями по 5-10 присідань. Воно покращує венозний повернення до правого передсердя, мозку. Завдяки цьому відбувається профілактика тромбофлебіту, крім того, людина забуває про втому.

3. «Напівплуг».

Треба лягти на спину на підлогу, потім піднімати і опускати ноги на 90 градусів. Вправа складається з декількох підходів, в кожному підході до 5-10 повторень. Вправа задіє м'язи і зв'язки середньої частини тулуба, внутрішні органи: кишечник, жовчний міхур, нирки, а також попереково-грудний відділ хребта.

Джерело: econet.ru

Читайте також