«Поїхали за враженнями!» – запрошує всіх головний open air літа – IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021
OPERAFEST TULCHYN-2021. Поїхали за враженнями!
«Поїхали за враженнями!» – запрошує всіх головний open air літа – IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021, який пройде просто неба у місті Тульчин Вінницької області з 27 по 29 серпня 2021 року!

Прем’єри, мюзикли, опери та балети, яскраве ексцентрик шоу, фентезі рок-опера, фантастична музична подорож для дітей, візуальні, вогняні шоу та багато інших сюрпризів!

Протягом трьох днів феєрія мистецтва вируватиме для тисяч глядачів, які приїдуть на фестиваль з усіх куточків України!

На OPERAFEST TULCHYN-2021 виступлять найкращі колективи з України та солісти з Канади, Польщі, Словаччини, України й Італії – загалом понад 400 артистів!

А на всі три дні місто Тульчин стане епіцентром культурного життя України.
Відпочинок
Тульчин Вінницької області з 27 по 29 серпня 2021 року

«Поїхали за враженнями!» – запрошує всіх головний open air літа – IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021, який пройде просто неба у місті Тульчин Вінницької області з 27 по 29 серпня 2021 року!

Прем’єри, мюзикли, опери та балети, яскраве ексцентрик шоу, фентезі рок-опера, фантастична музична подорож для дітей, візуальні, вогняні шоу та багато інших сюрпризів!

Протягом трьох днів феєрія мистецтва вируватиме для тисяч глядачів, які приїдуть на фестиваль з усіх куточків України!

На OPERAFEST TULCHYN-2021 виступлять найкращі колективи з України та солісти з Канади, Польщі, Словаччини, України й Італії – загалом понад 400 артистів!

А на всі три дні місто Тульчин стане епіцентром культурного життя України.

Інші події