Білоруський суд засудив Віктора Бабарико до 14 років позбавлення волі
13:01 06.07.2021
254

Верховний суд Білорусі засудив колишнього главу Белгазпромбанка Віктора Бабарико до 14 років позбавлення волі. Про це повідомляє «БелТА».

Бабарико та інших топ-менеджерів банку звинувачували в отриманні хабарів в період 2004 по 2020 рік в особливо великому розмірі та відмиванні коштів, отриманих злочинним шляхом. Решта обвинувачених свою провину визнали, а Бабарико відмовився давати свідчення в суді і заявив, що не визнає свою провину. Прокурор вимагав засудити Бабарико до 15 років позбавлення волі.

«Мені не соромно перед близькими, тому що не було допущено протизаконних дій і навіть натяку на вчинення протизаконних дій. Мені не соромно перед працівниками банку, тому що нами був створений кращий банк в країні », - сказав Бабарико.

У травні 2020 року Віктор Бабарико повідомив, що братиме участь в президентських виборах в серпні. У зв'язку з цим він покинув пост посаду голови правління «Белгазпромбанка», яку займав 20 років. Бабарико був одним з найпопулярніших суперників Олександра Лукашенка.

В середині червня в офісі банку пройшли обшуки, а Бабарико та його син Едуард були затримані. Бабарико відмовили в реєстрації в якості кандидата.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також