Чоловіка, який знущався з маломобільної людини, засуджено до 3 років пробаційного нагляду
16:02 20.06.2024
399

Вироком Калинівського районного суду 39-річного чоловіка, який знущався з особи з обмеженими можливостями, засуджено до 3 років пробаційного нагляду. Про це повідомили в пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.

Згідно з матеріалами справи, 27 травня 2024 року у селі Сальник Хмільницького району зловмисник вчинив протиправні дії щодо 57-річного чоловіка, який пересувається на інвалідному візку. В присутності свого знайомого та трирічного сина, кривдник з винятковим цинізмом принижував потерпілого, фіксуючи свої дії на відео.

Зловмисник погрожував фізичним насильством та тортурами, акцентуючи увагу на фізичних вадах потерпілого. Крім того, він одягнув на голову чоловіка ганчір’я, а відеозапис поширив у соціальних мережах.

Незважаючи на публічні вибачення та визнання своєї провини, суд врахував обтяжуючі обставини, зокрема вчинення злочину щодо особи з інвалідністю у безпорадному стані та у присутності малолітньої дитини.

Суд засудив кривдника до 3 років пробаційного нагляду з покладенням визначених законом обов’язків, включаючи обмеження спілкування з потерпілим та заборону на вчинення дій, що ображають людську гідність і громадську мораль. Чоловік також зобов'язаний пройти програму "Подолання агресивної поведінки".

У разі ухилення від виконання обов’язків, передбачених судом, або вчинення адміністративних правопорушень, на нього чекатиме більш суворе покарання.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також