Статок найбагатшої людини в світі Ілона Маска перевищив $200 мільярдів
15:10 10.01.2021
258

Стан найбагатшої людини в світі Ілона Маска перевищило $200 мільярдів

Він хоче вкласти гроші в будівництво міста на Марсі.

Статок Ілона Маска перевищило $200 мільярдів. Про це свідчить рейтинг Bloomberg Billionaires Index, який відстежує стан найбагатших людей світу в реальному часі.

За даними рейтингу, сьогодні статок Маска досяг $209 мільярдів, за день збільшившись на 14,5 мільярда.

На другому місці знаходиться глава Amazon Джефф Безос, його стан оцінюється в $ 186 млрд. Ще кілька днів тому він був найбагатшою людиною в світі і утримував цей статус протягом трьох років.

Глава Tesla і SpaceX був визнаний найбагатшою людиною в світі 7 січня. Про це повідомили Bloomberg і CNBC. Це сталося через зростання акцій Tesla. При цьому на початку 2020 року він обіймав одне з останніх місць в топ-50 найбагатших людей.

Найбагатша людина на планеті також остаточно утвердився в рішенні продати все своє майно заради заселення Марса. Про це повідомляє Business Insider.

«У мене практично не буде власності, що має грошову цінність, крім акцій компаній, - заявив Маск. - Якщо на роботі багато справ, я вважаю за краще просто ночувати на фабриці або в офісі. Очевидно, що ще потрібно житло, де можуть бути мої діти. Тому я можу його просто знімати

або щось в цьому роді».

 

Про плани продати все майно винахідник повідомляв ще в травні минулого року. У 2020 році Маск продав кілька дорогих об'єктів нерухомості, в тому числі три сусідні будинки в районі Бель-Ейр в Лос-Анджелесі і маєток, який раніше належав акторові Джину Уайлдеру.

Згідно з припущенням Business Insider, Маск продає нерухомість в Каліфорнії через переїзд в Техас, де немає прибуткового податку штату.

Сам бізнесмен заявив виданню, що головна причина продажу майна - плани з освоєння Марсу. Кошти йому потрібні, щоб вкласти їх в будівництво міста на червоній планеті.

«Я вважаю, що це важливо, щоб людство стало космічною цивілізацією і багатопланетним видом. Для будівництва міста на Марсі буде потрібно багато ресурсів, - сказав Маск. - Я хочу, щоб у мене була можливість внести якомога більший вклад в розвиток міста на Марсі».

Для глави SpaceX розставання з матеріальним майном також означає, що він твердо має намір відправитися на Марс.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також