Житель США втратив пароль від гаманця з біткойнами на $ 220 млн
16:35 14.01.2021
294

Житель США втратив пароль від гаманця з біткойнами на $ 220 млн. У нього залишилося тільки дві спроби, після чого доступ назавжди заблокують
Всього на біткойн-гаманцях залишаються $ 140 мільярдів, що належать тим, хто забув паролі.

Програміст з Сан-Франциско Стефан Томас - власник біткойнів, вартість яких зараз складає $ 220 мільйонів. Ось тільки скористатися ними він не може, тому що забув пароль від гаманця. The New York Times розповіла історії декількох людей, які втратили доступ до своїх гаманців з криптовалютою.

У програміста було десять спроб введення пароля, і вісім з них він вже використав. За словами Томаса, він ввів комбінації, до яких вдається найбільш часто, проте всі вони виявилися невірними. Тепер у нього залишилося тільки дві спроби, і якщо він знову введе неправильні комбінації, доступ до гаманця буде заблоковано.

За оцінками аналітиків, з існуючих 18,5 млн біткойнів близько 20% знаходяться на втрачених або іншим чином заблокованих гаманцях. У загальній сумі це близько $140 млрд за нинішнім курсом.

Компанія Wallet Recovery Services, яка допомагає знаходити втрачені цифрові ключі, повідомила, що зараз вона щодня отримує 70 запитів від бажаючих відновити свої багатства. Це в три рази більше, ніж місяць тому. Багато з них володіють біткойнами з самої їх появи десять років тому.

Ще один підприємець з Барбадосу Габріель Абед втратив близько 800 біткойнів (приблизно $ 25 мільйонів) - через те, що колега переформатував ноутбук, де зберігалися паролі.

Стефан Томас же поки залишив спроби введення паролів і чекає, коли будуть винайдені нові способи повернення доступу до біткойн-гаманцях.

«Я сказав собі: Нехай це залишиться в минулому заради твого власного психічного здоров'я», - каже він.

 

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також