Дивовижна реакція: у Києві патрульний на льоту впіймав суїцидницю
21:31 29.09.2020
278

У столиці екіпаж патрульних прибув на екстрений  виклик: жінка хотіла скоїти самогубство, зістрибнувши з балкона 15- го поверху. Буквально в  останню мить поліцейському вдалося схопити жінку, що таки зробила фатальний крок. Відео інциденту опублікував патрульний Олексій Білошицький на своїй сторінці  в Facebook.

 Зі слів очевидця, патрульні Павло Боярчук та Олександр Головицький  прибули на виклик.

Жінка стояла за поруччям балкона й будь-якої миті могла зістрибнути, тож поліцейський Павло Боярчук побіг на 15 поверх і дивом встиг.  

Його колега згодом розповів: «На його очах жінка відпустила руки й зробила крок. Секунда. Але допомогла миттєва реакція Павла Боярчука - він встигнув схопити її за руку й утримати».

На крики патрульного збіглися сусіди, які допомагали тримати жінку зверху, ще двоє стояли на 14 поверсі, підтримуючи ноги.

Олексій Білошицький  пригадує деталі: « жінка пручалася, і навіть з такою підтримкою Павлові не вдалося одразу затягнути її на балкон. Задля безпеки, інспектору довелося пристебнути жінку кайданками до поручнів.У цей момент на допомогу прибув інший екіпаж патрульних — Богдан Димчук та Андрій Бобровник. Спільними зусиллями інспекторів та мешканців будинку жінку витягнули на балкон. Надалі її шпиталізували», йдеться в повідомленні.

 

Читайте також