Instagram планує повернути хронологічну стрічку
14:02 06.01.2022
261
Соціальна мережа Instagram планує повернути хронологічний порядок у стрічці у 2022 році. Про це заявив глава сервісу Адам Моссері під час виступу в Сенаті, передає Укрінформ із посиланням на  Engadget.

Глава Instagram Адам Моссери розповів, що додаток повернеться хронологічна стрічка постів. У 2016 році замість неї було введено алгоритмічну, яка базується лише на актуальності та інтересі користувача, а не на тимчасовій послідовності публікацій.

«Ми віримо у велику прозорість та підзвітність, і ми віримо у більший контроль. Саме тому ми зараз працюємо над версією хронологічної стрічки, яку сподіваємося запустити наступного року», — цитує «Афіша Daily» заяву Моссері на засіданні Сенату США з приводу негативного впливу соцмережі на молодь.

Увімкнути перегляд постів за хронологією можна буде за бажанням. Instagram має намір перезапустити нову-стару стрічку на початку 2022-го

Також зазначається, що соцмережа тестує ще одну функцію - "Вибране". Вона дозволяє користувачам вибирати підгрупу облікових записів, які вони хотіли б бачити у верхній частині стрічки..

Автор: Павло Петрушко
Читайте також