Національне антикорупційне бюро опублікувало відеозапис спецоперації детективів, під час якої розкрито організовану групу на чолі з депутатом від "Слуги народу" Олександром Юрченком. На відео детектив під прикриттям імітує спробу добитися певних правок у законодавство, аби відкрити в Україні завод з переробки твердих відходів і мати певні пільги, йдеться на телеграм каналі Zero Corruption 

Натомість посередник каже, що для цього треба певні "плюшки", Юрченко погоджується, що за позитивні правки треба давати кожному депутату певну суму. Далі викривачі пропонують фрагменти стенограми запису:

Посередник: По-перше, нагядова рада. По-друге, возможность раздать какие-то плюшки людям, которые участвовали в процессе. Это намек.

Юрченко: Приблизно на які кошти ви розраховуєте для гарної справи?

Юрченко (2): Я же тобі казав, да, що, ну, без етой історії, тіпа, ми нічого тоже не цікавить. Я хочу кусочек, ето, великого пирога.

Загалом детективи НАБУ задокументували передачу частини грошей, а також повідомили, що фігурантів справи могло ще бути багато, однак певні "обставини" перешкодили подальшій операції.

Тепер від генпрокурорки Ірини Венедіктової залежить, чи отримає нардеп Юрченко підозру, адже через фейкове зняття недоторканності минулого року прокурор, зокрема САП, не може вручити підозру, це має робити виключно генпрокурор, підсумовує Zero Corruption 

 Фото: депутат від "Слуги народу"Олександр Юрченко.

Читайте також