10 фактів про секс, які повинна знати кожна дівчина
13:02 20.10.2016
350
  1. Збуджений чоловік не помітить твоїх недоліків

Заросла лінія бікіні, зайва жирова складочка, розтяжки ... Все це важливо для нас, дівчат, щодня критично вивчаючих себе в дзеркалі. Чоловікові, який пристрасно бажає тебе, абсолютно байдуже все, крім твоєї пристрасті і збудження. Тим більше, якщо він ВЖЕ виявився з тобою в ліжку, то навряд чи його злякає твій целюліт або маленькі груди.

  1. Секс у м'якому, свіжому, зручному ліжку явно недооцінюють

Звичайно, ви - суперсучасна і прогресивна пара і пробували робити це в туалеті літака, в кіно, на пляжі і на лавці серед білого дня. Але, правда, спробуйте любити один одного традиційно - в ліжку. Давним-давно психологами доведено, що секс в ліжку - найзручніший варіант. І фізично, і морально.

  1. Еро-стереотипи дійсно працюють

Пелюстки троянд, арома-свічки, ванна з пінкою, шампанське ... Банально? Так, звучить занадто солодко і примітивно, але ж все одно приємно, правда ж? І якщо можна героїням любовних романів, то чому тобі не можна? Іноді грубий і жорсткий секс також корисно розбавити цієї "ваніллю".

  1. Не дивись на інших

Хлопець подружки може 10 разів за ніч? А у чоловіка співробітниці ерекція з'являється за 1 секунду, та й оргазми він їй доставляє одним лише дотиком? Не варто займатися порівняннями і підлаштовуватися під інших людей. Стандартів в ліжку не існує. Найважливіше - щоб секс з твоїм партнером приносив задоволення вам обом.

  1. Чим більше у тебе хорошого сексу, тим частіше і більше його хочеться

Все просто - "післясмак" задоволення змушує хотіти переживати його знову і знову. Це як улюблене тістечко або бургер. Навіть коли ти не так голодна, одна лише думка про ці ласощі не відпускає, поки не потрапить тобі на язик знову. І все одно мало. 

  1. Не варто соромитися своїх сексуальних бажань

Дивно, що в 2016 році, в еру високих технологій, хтось ще соромиться говорити про секс. Сміливо кажи партнеру, коли тобі хочеться сексу, де і як тобі його хочеться. БУДЬ-ЯКОГО чоловіка шалено збуджує, коли жінка хоче його і не соромиться це показати.

  1. Жінці потрібен час, щоб налаштуватися на сексуальний лад

Ще дві години тому ти писала на роботі квартальний звіт, півгодини тому їхала в задушливому автобусі, набитому людьми, а тут ти по клацанню пальця повинна перетворитися в секс-богиню. Поясни хлопцю, що тобі потрібен час, щоб трохи відпочити. Звичайно, пристрасть може накрити в будь-який момент, незалежно від втоми, але іноді і тобі потрібен час.

  1. Мастурбація - це прекрасно, навіть за наявності постійного партнера

І нічого ганебного в цьому немає. Задовольняти себе можна і на самоті, і в присутності партнера. Взаємні ласки можуть перетворитися в захоплюючу сексуальну гру.

  1. Думати про оргазм - навірніший спосіб "прогнати" його

"Чому так довго? Чому я ще не кінчила? Може, він мені не підходить? Чому з іншим було швидше?". Відганяй геть подібні думки! Вони забивають тобі голову і відволікають. Фокус повинен концентруватися на задоволенні, а не на непотрібних думках, які лише заважають.

  1.  Іноді все, що вам обом необхідно - просто разом поспати

Саме "ПОспати", а не "ПЕРЕспати". Кожна ніч не обов'язково повинна завершуватися пристрасними актами любові. Стосунки розвиваються, і сон в обіймах тепер може зблизити вас не гірше одночасного оргазму.

ЗА МАТЕРІАЛАМИ: TOCHKA.NET

Попередня новина
Наступна новина
Читайте також