Найнебезпечніша поза для сексу
18:29 19.10.2016
285

Небезпека в позі «наїзниці» полягає в делегуванні жінці повного контролю. Саме дамам надається можливість контролювати кут нахилу, інтенсивність і глибину проникнення.

Жіноча вагіна - це порожнина, яка оточена декількома важкими кістками і при будь-якому необережному русі, зіткнення буде неминучим.

Чим вище інтенсивність фрікцій, тим менше партнер зможе контролювати ваші рухи, тому ризик того, що його член буде пошкоджений - значно вище.

Згідно з поясненнями уролога з Університету Східного Іллінойсу Тобіаса Клера: «Механізм пошкодження вельми простий: при ерекції губчаста і запалі тіла в пенісі наливаються кров'ю і стають твердими. При зіткненні ерегованного члена з кісткою вони не зігнуться - вони порвуться. Це негайно призведе до виникнення внутрішньої кровотечі, набрякання і болю».

Як убезпечити партнера від травми?

Почніть секс з класичної пози наїзниці (він лежить на спині, ви сидите зверху, кут нахилу до нього близько 60 градусів). У міру прискорення темпу, нахиляйтеся більше до партнера (або попросіть його притискати вас до себе). Такий прийом допоможе розподілити вагу по всьому тілу і скоротити амплітуду рухів. Також, можете запропонувати партнеру притримувати руками ваші стегна - так у чоловіка з'явиться можливість контролювати руху. 

Читайте також