10 звичайних навичок, які видають хороших коханців
17:44 27.10.2016
255

Вершниці рулять. "Я завжди вважав, що дівчата, які регулярно їздять на коні, непогано вміють осідлати і дещо інше".

Відвертість. «Якщо ви можете говорити про секс відкрито, не соромлячись і не червоніючи, це хороший знак. Як ви зможете задовольнити свої потреби і потреби партнера, якщо не можете це навіть обговорювати? »

Комп'ютерні генії. "У більшості програмістів, яких я знаю, накопичується таке потужне сексуальне незадоволення, що коли вони дориваються до справи, то таке в ліжку витворяють, що у мене більше ні з ким такого не було".

Музиканти. Якщо хтось спритно управляється зі струнами і клавішами, мимоволі виникає думка, що непогано б опинитися під його пальцями. «Виберіть будь-який музичний інструмент - і ви знайдете сексуально стурбованих людей, які хотіли б випробувати це в ліжку». (Ложки? Трикутник? Терменвокс?)

Брудні танці. Було б дивно, якби ніхто про це не згадав. Звичайно ж, ритмічні рухи у вертикальному положенні наводять на думку, що відмінний танцюрист так само гарний і в горизонтальному.

Йога. Інші асани від поз Камасутри і не відрізниш. Якщо людина - майстер зав'язуватися у вузли на килимку для йоги, то йому ніщо не заважає проявити чудеса гнучкості і на перині. (Дорогий, як щодо «собаки мордою вниз»?)

Почуття гумору і здорова самоіронія. "Це досить дивно, але мені вдалося помітити, що почуття гумору і здатність посміятися над собою - це індикатор хороших коханців. Навіть якщо вони не експерти, веселий підхід до справи і відсутність прагнення бути ідеальним грають величезну роль".

Уміння крутити хула-хуп. Багато з цим погодилися. Чому? Можливо, тому, що воно видає вміння володіти своїм тілом і тримати потрібний ритм.

Плавці. Ритмічні і потужні рухи міцних і майже оголених тіл ... Асоціація ясна.

Хороші слухачі. «Люди, які уважно слухають те, що ви їм говорите, також уважні до того, як ви реагуєте на певні речі, і це веде їх до розуміння того, що ви любите». Відмінно сказано!

Читайте також