Дослідження: подружжя, в яких роботу вдома виконує жінка, частіше займаються сексом
18:01 28.10.2016

Результати відповідного дослідження вчені з Вашингтонського університету опублікували у журналі American Sociological Review.

Згідно з дослідженням, пари, в яких чоловіки зайняті лише "чоловічою" роботою, займаються сексом в цілому у 1,6 разів частіше.

"Якщо якась діяльність може бути визначена як чоловіча чи жіноча, значить, вона виражає ідеї про те, що робить протилежну стать цікавою і привабливою, що, у свою чергу, впливає на сексуальну активність і можливо на сексуальне бажання", - вважає один з авторів дослідження Джулія Брайнс.

Дані для дослідження були отримані з опитувань 4,5 тис. пар, проведених у рамках національного дослідження родин і домогосподарств США (NSFH) між 1992 і 1994 рр.

Брайнс, проте, переконана, що за минулі два десятиліття мало що змінилося.

"Зараз ситуація не та, що була 50 років тому, багато що змінилося у розподілі домашньої роботи, починаючи з 70-х, але зміни почали сповільнюватися у 80-х і до середини 90-х вони практично припинилися, тому зараз ми приблизно у ситуації середини 90-х", - сказала вона.

Зазначимо, у 2009 році The Wall Street Journal опублікував результати дослідження, який свідчить про протилежний результат. Опитування майже семи тисяч пар показало, що спільна робота по дому покращує сексуальне життя подружжя.

Читайте також