Три види сексу, від яких не відмовиться жоден чоловік
19:38 31.10.2016
255

1. Тваринний секс

Особливі прикмети його настрою: він тільки що розгромив своїх приятелів на баскетбольному майданчику або уклав важливу угоду. Це означає, що він, швидше за все, захоче хтиво злитися в екстазі всюди, де є рівна поверхня. В чому причина? Його інстинкти Альфа-самця беруть верх.

«Коли він виграв в спортивній грі, навіть коли він просто дивився, як його улюблена команда перемагає, або коли він досяг успіху на кшталт підвищення по службі, рівень тестостерону має тенденцію підніматися», - каже антрополог доктор Хелен Фішер, автор книги «Чому ми любимо ».

А ще він може любити сексуально поразбойнічать перед сніданком. Як відомо, рівень тестостерону вранці буває вище, і більшість прокидається в повній боєготовності. «Найвищої точки сексуальний потяг найчастіше досягає в проміжок між світанком і 10 годинами ранку» - пише Фішер (не знаємо, що робити з цими цифрами жителям Заполяр'я взимку - очевидно, покладатися на свій життєвий досвід).

Як це використовувати: коли він вбігає в кімнату, розчервонілий від перемоги, подражнити його, повільно знімаючи один предмет одягу за іншим - у нього на очах, але поза межами його досяжності. Йому сподобалося бути щасливим мисливцем? Нехай пополювати ще.

Потім дозвольте йому отримати себе як приз. Ініціюйте секс у примітивній, дикунської позі, яка підігріє його тваринні інстинкти. Наприклад, стоячи, коли він притискає вас до стіни, а ваші ноги обвивають його поперек. Подстегніте його стогоном Розохочений левиці, шепніть про те, як він хороший і що б ви хотіли, щоб він зробив з вами ще.

2. Суперчутливий секс

Особливі прикмети його настрою: не тільки жінки хочуть іноді повільної і ліричною близькості. Насправді, чоловіки нерідко скаржаться, що жінки мало торкаються до них під час сексу, але ж це прекрасний спосіб зберігати емоційний зв'язок у відносинах. Фокус в тому, щоб знизити темп саме тоді, коли вашому партнерові захотілося романтичного сексу.

Дивно, але чоловіки жадають цього типу інтимної близькості після того, як випробують щось нове або незвичайне. «Коли твій чоловік відчуває щось нове, його організм виробляє гормон радості дофамін, який викликає бажання», - говорить Фішер. Ось чому ваш дорогоцінний може раптом відчути непереборне бажання романтичної близькості, коли ви відпочиваєте в незнайомій країні або вирушили в похід і лежите, обнявшись, в наметі.

Інша ситуація, яка може спровокувати бажання повільного, красивого і пристрасного, «сплетіння рук - сплетіння ніг» сексу - це коли він відчув страх. Можливо, він тільки що мало не зірвався зі скелі або подивився фільм жахів - механізм той же: дофамін - бажання - сплетіння і прагнення до емоційної близькості статевим шляхом. (УВАГА: тільки не звішувати його зі скелі спеціально! Це трюк для професійних каскадерів, не повторюйте це вдома!)

Як це використовувати: наступного разу, коли ви разом відчуєте щось нове і цікаве - політаєте на параплані або виявите, що крокодил в зоопарку - НЕ опудало, відразу ведіть його додому і вводите в світ чуттєвого пізнання, який живить ментальну і фізичну близькість . Наприклад, використовуйте позицію божественного сполучення «Яб-Юм»: ви сидите обличчям до обличчя, ви - у нього на колінах, обвивши один одного ногами і пестячи руками.

Або будь-яку іншу відкриту позицію, яка дозволяє вам бачити і торкатися один одного.

3. Лінивий секс

Особливі прикмети його настрою: він мирив роздратованих родичів, не зміг укласти важливу угоду або йому в'їхали в бампер прямо перед важливою поїздкою. Після цього якщо він і захоче сексу - то тільки такого, де йому і пальцем ворушити не доведеться, максимум - штани розстебнути.

Тривоги знижують рівень дофаміну і, отже, тестостерону, що в поєднанні з виснажливою роботою навряд чи надихне чоловіка на постільні чудеса. Думка про те, що тепер ви від нього захочете ще і постільній акробатики, тільки додасть стресу. Яке ж полегшення він відчує, коли зрозуміє, що сьогодні ви готові зробити за нього все сама.

Як це використовувати: коли відчуваєте, що у нього стрес, допоможіть йому розслабитися. Завірте, що йому не доведеться навіть вставати з дивана. Потім беріть кермо влади в свої руки: роздягайте його і повільно цілуйте від шиї до талії і все нижче, нижче ... Проведіть мовою по складці уздовж внутрішньої поверхні його стегна. Коли він буде досить збуджений, осідлайте його в позі «наїзниці навпаки», для балансування притримуючи його за стегна. Як і в «догги-стайл», в цій позі він може милуватися вашими принадами і пестити ваші груди, але при цьому йому не доведеться витрачати багато енергії.

У чому плюс цієї позиції для вас? Поки ви рухаєтеся вперед-назад, його член сам по собі стимулює ваш клітор. А якщо ви при цьому стиснете свої ЛК-м'язи, це допоможе вам обом швидше і повніше відчути оргазм.

Читайте також