5 причин, чому ви вже повноцінна жінка
15:26 24.01.2017
257

Досить імовірно, що ви, як і багато інших людей, витратили частину життя, приділяючи забагато уваги дрібним дефектам і недолікам та прагнучи поліпшити їх, щоб стати повноцінними.

Є люди, які закінчують стосунки й чекають, щоб наступні принесли все, чого їм не вистачає. Інакше кажучи, вони чекають, щоб наступні стосунки “заповнили” всі ті прогалини, яких ніхто не знає, як лікувати для того, щоб принести реальне і справжнє щастя.

Багато з нас йдуть по життю, оплакуючи все, чого не вистачає, замість того, щоб цінувати те, що у нас вже є, ким ми є і чого ми гідні.

Необхідно змінити своє ставлення і поглянути на ці повсякденні деталі по-іншому.

Щодня ви маєте нагадувати собі, що ви повноцінна жінка, якій ніхто не має вказувати, як бути щасливою, або показувати щось, що вона вже знає: вона може домогтися всього, чого хоче, вона хоробра і гарна, вона заслуговує найкращого в житті.

У сьогоднішній статті ми дамо вам 5 причин, щоб допомогти переконати себе, що ви вже повноцінна жінка.

Ви повноцінна і смілива жінка

1. Усі битви – це можливості для отримання досвіду

Ви повноцінна жінка, яка вже багато знає про життя. Ви пройшли крізь важкі та складні моменти, де бачили найкраще і найгірше в людях.

 • Кожен життєвий досвід є цінною можливістю для навчання, яка завжди буде корисною. Це відбувається, тому що розчарування, як і щасливі моменти, нас навчають.
 • Кожен бій і кожен життєвий цикл миру і добробуту є частинами нашої власної історії, яку варто цінувати, тому що вона створила нас такими, якими ми є зараз.

2. Вам не бракує нічого, чого ви не могли б знайти самі

Коли ми дуже молоді, іноді ми шукаємо щастя, ніби це міфічна істота, яку треба знайти та захопити. Однак це не так. Істина в тому, що щастя створюється зсередини.

ilyustratsiya-zhinka-500x314Люди, які проводять своє життя, думаючи, чого їм не вистачає, наповнюють свої серця порожнечею, де не може розквітнути щастя.

 • Тільки тоді, коли ми усвідомлюємо, що можемо компенсувати те, чого нам не вистачає, ми розуміємо, що не так вже й важко бути трохи щасливішими.
 • Якщо вам страшно, не шукайте захисту в людях: навчіться не боятися.
 • Якщо ви боретеся з себелюбством, навчіться любити себе трохи більше. Це тому, що любов до себе дає нам гідність, щоб побудувати щасливіші стосунки.

3. Ви дізналися, що є речі, які вже не є вартими

Чудово те, що, дорослішаючи, ми розуміємо, що є речі та люди, які більше не варті ані сліз, ані турбот.

 • Це також дозволяє вам бути більш повноцінною жінкою, тому що ви можете сконцентрувати всю свою енергію і пристрасть на тому, що справді має значення.
 • Ми маємо відчути той момент в нашому житті, коли ми нарешті усвідомлюємо, що потрібно думати трохи більше про себе. При цьому ми не стаємо егоїстичними або гордими.

Натомість ми захищаємо почуття власної гідності.

4. Ви навчилися довіряти тому, що ще попереду

Повноцінна жінка більше не боїться майбутнього. Це тому, що вона довіряє собі, є експертом у галузі стійкості та зробила битви найкращими можливостями для навчання, для того, щоб протистояти всьому, що ще попереду.

zhinka-z-fruktamyВи також навчилися приймати зміни та вчитися на них, тому що це найкращий інструмент для боротьби зі страхами.

 • Вам також відомо, що життя – це цикл, і що не треба чіплятися за те, що втрачено або залишилося позаду, щоб бути щасливими й жити гідно.
 • Якщо хтось залишив вас, ви продовжуєте рухатися вперед з упевненістю, тому що знаєте, що зустрінетеся з людьми, які принесуть у ваше життя радість, а не горе.
 • Ви також знаєте, що іноді робили помилки, а іноді вибирали неправильні шляхи.
 • Попри це ви не сумуєте, тому що ці помилки відкрили вам очі та допомогли повірити, що ваші наступні кроки будуть успішнішими.

5. Вам не потрібен ніхто, щоб стати повноцінними.

Ви вже повноцінна жінка, яка повністю насолоджується компанією своєї родини та друзів.

Ви досягли цієї точки в житті, коли знаєте, що для того, щоб дати найкраще іншим, вам самим повинно бути добре. Тривалі страхи та невпевненість в собі тільки ускладнюють наші особисті стосунки.

 • Вам не потрібно мати партнера, щоб бути щасливими. Вам не потрібна споріднена душа або інша половинка: ви хочете бути повноцінними самі по собі й насолоджуватися зрілістю, цілісністю і свободою.

ruda-zhinka Ви повноцінна жінка, яка знає, як насолоджуватися тим, що у неї вже є, але продовжує вчитися щодня, використовуючи свою інтуїцію і свій розум, ставлячись до всього зі співчуттям, повагою і мудрістю.

Наступна новина
Читайте також