Секс-традиції народів світу, які вразили розкутістю
17:34 24.01.2017
267
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Багато народів зберегли національні особливості інтимного життя. Як це можна використовувати у своїй спальні, пише goodhouse.

Корея

Перш, ніж приступити до любовної гри, кореянки зав'язують своїм партнерам очі, а потім дражнять їх дотиками шовкової тканини, приділяючи особливу увагу області стегон.

Спробуйте пропустити шовкову хустку між ніг чоловіка і лоскотати його геніталії, повільно водячи гладку тканину туди-назад.

Австралія

Австралійок не мучить питання про те, що личить жінці, а що ні, і вони запросто самі виступають ініціаторами сексу з чоловіками, які їм сподобалися.

Опитування, проведене австралійськими Cosmo, показало, що 38% мешканок цього континенту робили це із хлопцями, з якими познайомилися не більше доби тому.

[/vc_column_text][vc_single_image image="107493" img_size="full" alignment="center"][vc_column_text]

Франція та Угорщина

Коли справа доходить до сексу, француженки говорять те, що думають, і роблять те, що хочуть. Те саме можна сказати про жительок Угорщини. Опитування, проведені одним із найбільших виробників презервативів, показали, що угорки займаються сексом частіше, ніж мешканки інших країн. Вони не втрачають частину кожного місяця, а спокійно займаються любов'ю в критичні дні, підклавши під себе на ліжко червоний рушник.

Не забувайте використовувати, коли потрібно, слова "швидше", "повільніше", "сильніше" або "ніжніше". Не соромтеся вдаватися в деталі: наприклад, розповісти партнеру, наскільки сильний тиск його язика або пальця вам приємний у цю хвилину.

Італія

Багато італійок і після 30 живуть з батьками, тому для них гостро стоїть питання "Де зайнятися сексом?". 88% сексуально активних італійців під час загальноєвропейського опитування зізналися, що вони робили це в машині, а ще 16% - в поїзді або літаку.

94% читачів-італійців сказали, що вони віддадуть перевагу сексу з малопривабливим, але вмілим партнером.

Бразилія

У бразильянок є цікава традиція: на вечірки вони запрошують професійного секс-тренера. Він пояснює присутнім, як їм принести задоволення собі і партнеру, вчить танцювати для коханого стриптиз або використовувати вібратор.

Іспанія

48% іспанок фантазують, аби досягти оргазму - поодинці або з партнером. При цьому 60% зізналися, що зірка їх солодких фантазій - це їх власна друга половина.

[/vc_column_text][vc_single_image image="107494" img_size="full" alignment="center"][/vc_column][/vc_row]
Читайте також