7 фізичних вправ, які зроблять тебе богом в ліжку
21:09 03.06.2021
263

Для чудового сексу не обов’язкові три побачення або кохання на все життя. А ось що дійсно потрібно, так це хороша фізична форма!

Вправи Кегеля

Цей комплекс вправ спрямована на лобково-куприковий м’яз і дозволяє домогтися ефекту пампінгу – збільшення припливу крові до пеніса.

Виконання вправ Кегеля поліпшить ерекцію, зробить оргазми яскравішими та дозволить тобі довше протриматися в ліжку. Спочатку треба локалізувати працюючий м’яз – саме він відповідає за ерекцію. Напружуй його протягом 3 секунд, ніби ти намагаєшся зупинити сечовипускання. Повторюй вправу: три підходи по 10 разів на день. Плюс цієї вправи в тому, що її можна робити будь-коли: під час чищення зубів, у громадському транспорті дорогою на роботу або на важливій нараді під час доповіді твого керівника.

Станова тяга

Мало хто замислюється, наскільки ця вправа може вплинути на наше сексуальне життя. У ній працюють біцепс стегна, м’язи сідниць, низу спини, прямі та бічні абдомінальні м’язи преса. 

Як і будь-яку іншу вправу, станову тягу важливо виконувати правильно, уникаючи можливих травм. Ноги повинні стояти на ширині стегон, ступні розставлені у боки. Гриф штанги розташовують по центру ступні.

Опусти руки на штангу так, аби коліна опинилися всередині (відстань близько 40 см). Спочатку спина трохи округлена, але потім важливо, щоб вона була прямою. Ти повинен відчути достатньо сильне напруження в м’язах низу спини і задньої поверхні ніг. 

Присідання

Ще одна, здавалося б, очевидна вправа. Як і станова тяга, присідання корисні для м’язів стегон. До того ж, велика кількість повторень забезпечує кардіонавантаження. Інший менш очевидний плюс: ти зможеш легко реалізувати всі свої фантазії про секс стоячи, тримаючи партнера на руках притиснутим до стіни.

Планка

Ця вправа допоможе тобі, коли ти вирішиш зайнятися сексом у місіонерській позі. Ти, мабуть, знаєш, що ця позиція дуже втомлює м’язи рук і преса. Що може стати кращим тренуванням, ніж імітація цієї позиції? Коли ти робиш планку, активізуються безліч м’язів – від шиї до ніг.

Найпростіший варіант вправи – планка на ліктях. Тіло з підлогою повинно скласти кут 25 градусів. Спирайся тільки на передпліччя й кінчики пальців ніг. Намагайся не прогинатися стегнами до підлоги. Наступний етап – планка на прямих руках. Найпросунутіший варіант – планка на фітболі. Використовуй м’яч, поклавши на нього лікті.

Місток для сідниць

Ця вправа дозволить розвинути м’язи сідниць, а, значить, подарувати комусь найнезабутніший у житті оргазм. Тобто ми хотіли сказати — незабутні оргазми! 

Спочатку робити цю вправу потрібно без додаткових пристосувань. З положення лежачи на спині з ногами, зігнутими в колінах, піднімай стегна. Потім можна додати обважнювачі, навіть штангу.

Інтервальні тренування

Секс – не спринтерський забіг, тому кардіотренування для твого тіла обов’язкові. Поєднуй різні види навантажень (біг, стрибки, присідання, віджимання і будь-які інші вправи високої інтенсивності в чергуванні з коротким відпочинком), щоб мати достатньо витривалості для секс-марафону.

Віджимання

Ці вправи розвивають передні дельтовидні й грудні м’язи, трицепс і м’язи передпліччя. Також до виконання віджимань залучені м’язи спини, преса, квадріцепс і дрібні кистьові м’язи. Всі вони стануть тобі у нагоді для сексу в місіонерській позі.

 

Читайте також