7 незвичайних місць для класного сексу
21:05 11.12.2021
269

Підвіконня

Цей шматок пластику, який досі здавався тобі марним, — чудовий плацдарм для блискавичної сексуальної атаки! Залежно від його ширини ти можеш посадити партнерку на нього попою і запропонувати їй обхопити тебе ногами, або (якщо дозволяє розтяжка) закинути їх на плечі.

Другий варіант: нехай партнерка обіпрється на підвіконня долонями і вигне спину. Кут проникнення буде дещо незвичним, але це лише додасть яскравості відчуттям. Як і той факт, що за вами можуть спостерігати сусіди чи перехожі з вулиці. Тому для мінімізації шумових ефектів кватирку все ж таки варто попередньо закрити!

Підготовка: мінімальна.

Досить заздалегідь прибрати з підвіконня книги, що стоять на ньому, і статуетку бога Ганеші, а також стерти пил.

Кладівка

Попроси партнерку дістати банку з варенням з лижної мазі, яка вже три роки чекає свого часу в коморі. І коли вона, нічого не підозрюючи, виявиться всередині, чортихаючись крізь зуби, раптово вимкни світло, обійми її ззаду і запропонуй зайнятися чимось цікавішим. Найбезпечніша і легкодоступна навіть в умовах малогабаритної комори поза: партнерка упирається руками в стіну і вигинає спину. Ефект несподіванки та відсутність світла часто додають оргазму яскравості!

Підготовка: мінімальна.

Заздалегідь переконайся, що в процесі вам на голову не впадуть старі лижі або рибальські снасті, прибрані ще два покоління назад.

Дверний отвір

Навіть якщо в тебе вдома немає комори, дверний отвір точно є. І він теж знадобиться! Нехай твоя дівчина притиснеться спиною до одвірка і закине ногу тобі за спину. А щоб вона не втомилася занадто швидко (стояти на одній нозі то ще задоволення), підтримуй її під стегно. Це забезпечить тиск на лобок та глибоке проникнення. Але в будь-якому разі ця поза передбачає швидкий секс!

 

Підготовка: взагалі не потрібна!

Килим

Заняття сексом на шкурі біля палаючого каміна чомусь входить до сексуальних фантазій практично будь-якої дівчини. Можна втілити її у життя! У ролі шкіри може виступити довговорсний килим, на якому ви зручно розташуєтеся. Сядьте один до одного, і нехай партнерка закине ноги тобі на плечі. Це змусить її м'язи напружитися, отже, прискорить наближення оргазму!

Підготовка: середня.

Знадобиться не тільки ретельне прибирання самого килима, але й прилеглих поверхонь, до яких зазвичай не доходять руки: наприклад, простору під ліжком, диваном або кріслами. Вигляд непрезентабельних горбків пилу або цвинтаря втрачених шкарпеток здатний надовго відстрочити оргазм як у партнерки, так і в тебе самого.

Фітбол

Якщо в тебе в квартирі раптом завілася куля для спортивних занять, то використовувати її можна не тільки для користі, але й задоволення. Сядь на кулю, упираючись ногами в підлогу, а партнерка нехай сідає зверху до тебе спиною, спираючись на твій торс. Починай підстрибувати, поступово збільшуючи амплітуду.

Підготовка: мінімальна.

Перед початком переконайся, що фітбол витримає вашу сукупну вагу, інакше може вийти травмонебезпечний конфуз!

Пральна машина

Підгадай, коли пральна машина приступить до режиму «Отжим», сідай на неї, зверху сади партнерку і дозволь центрифузі працювати заради вашого задоволення! Хоча самому рухатися, зрозуміло, теж доведеться.

Можна вчинити і навпаки: сади дівчину на пральну машину, що працює, широко розведи їй коліна, а сам влаштуйся між них. До речі, цікавий факт: пральні машини - практично єдина побутова техніка в будинку, висота якої ніби спеціально призначена для того, щоб тобі не довелося ні вставати навшпиньки, ні присідати під час занять сексом. Збіг? Не думаємо

Підготовка: мінімальна.

Достатньо прибрати бруду і переконатися, що від неї не залишилося ні сліду, ні запаху.

Сходинки

Якщо ти живеш у власній оселі, двоповерховій квартирі або будь-якому іншому різнорівневому житлі, використовуй його плюси по максимуму. Наприклад, сходи. Немає нічого простішого: присядь на сходинку, а партнерка нехай сяде зверху спиною до тебе. Для зручності можна триматися за перила.

Підготовка: не потрібна.

 

 

 
 
 
Автор: Павло Петрушко
Читайте також