8 фактів про секс, які варто нагадати чоловікам
18:07 10.10.2016
253

1. Ваше "таємне бажання", про яке незручно розповісти дружині", може випадково опинитися таємним бажанням дружини, про яке їй незручно розповісти вам. Якщо один з вас все-таки зважиться і "розколеться"- це може сильно прикрасити ваше життя.
2. "Розмір не має значення", бо компенсується увагою і вмінням. Заявити "розмір - не головне, повернутися до незадоволеної подруги спиною і заснути - не круто. Круто - знати, яку позу обрати, який кут проникнення, і бути готовим трохи попрацювати, щоб панна викинула лінійку і забула про все, крім вашої майстерності та прагнення задовольнити її будь-якими засобами.

3. Найчастіше їй не потрібен час на відпочинок, аби "піти на друге коло". Якщо під час прелюдії ви доведете її до оргазму - це не означає, що ви залишилися без основної страви. Багато жінок охоче до неї перейдуть.

4. Трапляється, що ви щосили стараєтеся, а вона ніяк не може досягти кульмінації. Ні в якому разі не питайте: "Ну, ти скоро?". Після цієї фрази вже точно нічого не вийде.

5. Ласки приємні самі по собі. Якщо ви все зробили, як вона хотіла, і це так і не привело вашу подругу до розрядки - хто сказав, що ви "даремно старалися"? Ви насолоджувалися поцілунками і дотиками, а не ставили галочку в графі "оргазм". Головне, що ви постаралися зробити їй приємно.

6. Секс під час менструації - це не як життя на Марсі. Він точно існує. У нього є свої плюси і мінуси, тому у різних жінок різні погляди на цей рахунок. Не довіряйте анекдотам - запитайте у партнерки, що саме вона думає про це.

7. Секс-іграшки вам не конкуренти, а просто додаткова розвага. Якщо вона запропонувала використовувати вібратор у ваших іграх - це не означає, що "ця штука" подобається їй більше, ніж ваш пеніс.

8. Якщо вона запропонувала перейти на позу "доггі-стайл", це не означає автоматично анальний секс. Швидше за все, вам пропонують змінити позу, а не спосіб.

 

Читайте також