Як користуватися презервативом: популярні помилки
18:11 12.10.2016
254

Пізніше застосування
Між від 17 до 50% людей повідомили, що надягають презерватив після того як статевий акт уже почався. Інші дослідження показали, що пізніше застосування цих засобів контрацепції відбувається при 1,5-24,8% сексуальних контактів. Це відбувається не через те, що люди не знають, як використовувати презерватив, а скоріше через те, що не приділяють достатньої уваги можливості підхопити заразну інфекцію.

Раннє видалення
Від 13 до 44,5% осіб, що взяли участь в дослідженнях, знімали презерватив перед тим як статевий акт був закінчений. Другі дослідження показали, що раннє видалення презерватива відбувається приблизно в 1,4 - 26,9% випадків.

Розгортання презерватива перед використанням
Близько 2,1-25,3% людей повідомили, що повністю розгортали презерватив, перш ніж одягнути його.

Немає місця на кінчику
Про відсутність місця на кінчику презерватива, а значить і відсутності резервуару для сперми, в залежності від місця проведення дослідження повідомили між 24,3 і 45,7% респондентів, які не знали, як використовувати презерватив правильно.

Не видалення повітря
Приблизно половина (близько 48%) жінок і 41,6% чоловіків повідомили про наявність сексуальних контактів, під час яких повітря не видавлювався з кінчика презерватива.

Презервативи навиворіт
Між 4 і 30% людей повідомили про те, що одягали контрацептив навиворіт, а потім переодягали його навпаки, потенційно піддаючи їхнього партнера впливу тілесних рідин. Незнання правил того, як використовувати презерватив, не звільняє людину від відповідальності за його пару.

Розгортання презерватива не до кінця
11,2% жінок і 8,8% чоловіків почали статевий акт до того як презерватив був розгорнутий на всю довжину.

Вплив гострими предметами
Близько 2,1-11% людей відкривали упаковки презервативів гострими предметами, які піддають латекс ризику виникнення розривів.

Відсутність перевірки на наявність пошкоджень
Тим часом, 82,7% жінок і 74% чоловіків не трудилися перевірити презервативи перед використанням.
Відсутність мастила
Між 16 і 25% учасників використовували презервативи без змащення, що збільшує ризик розриву презерватива.

Читайте також