Немає сексу – є проблеми: що станеться з твоїм тілом під час утримання
21:00 28.11.2021
273

Довічний целібат впливає на здоров'я, але інакше, ніж тимчасова помірність. Не складно здогадатися, що якщо у тебе був регулярний секс, то його зникнення стане причиною відчуття розбитості, смутку та незадоволеності. 

Загалом наслідки утримання будуть. Хороша новина: вони тебе не вб'ють. Розповідаємо, що станеться (і чого не станеться) з тобою, коли скажеш сексу «ні».

У чоловіків можуть бути проблеми

Дивно, але факт: утримання негативно позначається на чоловічій сексуальності та підвищує ризик еректильної дисфункції у чоловіків. Дослідження довели, що регулярні сексуальні контакти у чоловіків позитивно впливають на їхнє лібідо. Тобто справедливе твердження: «Чим більше – тим краще».


Місячні можуть стати болючими

Мабуть, це звучить дивно, але для багатьох жінок секс – найкраще знеболювальне під час менструації. Матка - це м'яз, який скорочується під час оргазму, кров починає витікати швидше, а жінці стає легше. Крім того, секс підвищує рівень ендорфінів, які працюють як природні анальгетики.

Тривога може підвищитися

Ти навряд чи здивуєшся, якщо дізнаєшся, що секс допомагає впоратися зі стресом та тривожністю. Шотландські вчені у своєму дослідженні з'ясували, що люди, у яких з якоїсь причини тимчасово відсутній секс, гірше справляються зі стресом, викликаним необхідністю говорити на публіку, ніж ті, хто має секс хоча б раз на два тижні.

Вся річ у тому, що під час сексу вивільняються «хороші» гормони – окситоцин та ендорфін, які піднімають настрій та знижують рівень стресу.

Ризик підхопити застуду вище

Здавалося б, до чого тут секс та застуда? Але секс підтримує нашу імунну систему. Дослідники з Університету Вілкіс-Барра в Пенсільванії виявили, що у людей, які займаються сексом хоча б раз на два тижні, на 30% вищий рівень імуноглобуліну А (IgA), ніж у тих, хто зовсім не має сексуального життя. Імуноглобулін А - це, так би мовити, перша лінія захисту нашого організму від вірусів.

Нижче ризик інфекцій сечостатевих шляхів

Ну, хоч якісь плюси! Так, без сексу є і позитивні сторони. Близько 80% сечостатевих інфекцій виникають протягом доби після сексу. Під час сексу бактерії з піхви можуть перекочувати в уретру та стати причиною зараження.

Негативних сторін все ж таки більше, але все одно не забувай, що навіть якщо прямо зараз у тебе немає партнера, це не означає, що тобі потрібно відмовлятися від сексуальної розрядки.

Читайте також