Секс стоячи підсилює відчуття та допомагає схуднути
08:32 20.06.2016
259

Скажіть «ТАК» позі стоячи

Позиція стоячи має свої переваги. Адже в такій позі напружуються м’язи ікр та зовнішні сторони стегон. Відтік венозної крові до низу дає можливість подовжити статевий акт і відповідно розтягнути задоволення.

Дерево з плющем

Ця позиція є досить простою. Партнери стоять міцно обійнявшись і тісно притискаються один до одного на рівні гені талій. Ця поза дуже підходить для душу та для тих випадків, коли партнери вирішують обійтися без прелюдій.


«Торбинка» (Котомка)

Партнер повинен підтримувати жінку у повислому положенні (якщо важко, жінка може однією ногою стояти на підлозі). Але інша нога неодмінно має бути зігнута в коліні і піднята до рівня стегна чоловіка. Чоловік підтримує цю ногу на рівні своїх сідниць. Статевий член має сильно стимулювати вхід до влагалища та клітор.


Позиція «як у тварин»
У цій позі контроль над процесом більше належить чоловікові. Роль жінки – підкорятися. Партнерка повинна нахилитися вперед усім тілом, долонями обпершись об підлогу. Чоловік повинен зайти ззаду і під час процесу міцно тримати партнерку, щоб від швидких рухів уперед-назад вона не впала.

Пам’ятка пристрасного коханця

Партнеру легше ввести член, якщо стегна жінки широко розсунуті.

Сексуальні пози в яких добре зімкнуті забезпечує максимальну стимуляцію статевого члена.

Якщо чоловікові потрібно відтягнути настання оргазму, він може перемістити жінку наверх, на себе, але без проникнення члена.


Секс стоячи допомагає схуднути

Німецькі вчені довели, що в позі стоячи спалюється максимальна кількість калорій, тому що партнерам доводиться витрачати більше енергії на рухи тіла, ніж, наприклад, при позиції "чоловік зверху", де жінка не бере активної участі.

Доктор Ганс Розенталь провів експеримент над 480 сімейними парами. Чоловікам і жінкам було запропоновано займатися сексом у вертикальній позиції. Дослідження тривало два тижні. Загалом в результаті цього експерименту виявилося, що за 14 днів жінки втратили від трьох до п'яти кілограмів.

 

 

Попередня новина
Читайте також