Вчені розкрили секрет щасливих стосунків
08:12 14.06.2016


Для дослідженні, опублікованого у виданні The Journal of Sex Research, було опитано більше 40 000 одружених і таких, що живуть у цивільному шлюбі тривалий час, пар.

Вчені порівняли нинішнє сексуальне задоволення і відповідний показник перших півроку відносин. 83% опитаних зазначили, що були в цілому задоволені своїм статевим життям в початкові шість місяців, при цьому лише близько половини учасників дослідження відзначали його на нинішньому етапі подружнього життя.

Головною кореляцією, зазначеною вченими, є зв'язок частоти занять сексом і загальної задоволеності сексом. Серед щасливих у своєму статевому житті 81% чоловіків і 79% жінок займаються сексом раз на тиждень або частіше.

На думку керівника дослідження Девіда Фредеріка, професора Чепменского університету, частота статевих актів і задоволеність сексуальним життя тісно взаємопов'язані, неможливо відрізнити причину від слідства. Вчений порівняв це з проблемою первинності "курки і яйця".

При цьому відзначаються і різночитання між іншими причинами задоволеності у чоловіків і жінок. Для обох статей першочерговою є якість спілкування і загальний настрій, в той час як для жінок також ключовим фактором є регулярність оргазмів, а для чоловіків - сексуальне різноманітність.

 

 

Читайте також