CNN: Алек Болдуїн дав перше інтерв'ю після вбивства Галини Хатчінс на зйомках фільму
20:33 01.12.2021
298

Актор Алек Болдуїн дав перше інтерв'ю після того, як наприкінці жовтня на зйомках вестерну «Ржавчина» він із реквізитного пістолета випадково застрелив оператора Галину Хатчінс і поранив режисера Джоела Соузу. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерела.

Болдуїн поговорив із журналістом ABC Джорджем Стефанопулосом. Представники актора та телеканалу не стали коментувати інформацію. Дата виходу інтерв'ю поки що не повідомляється.

Наступного дня після інциденту (22 жовтня) Алек Болдуїн опублікував у твіттері заяву. У ньому він зізнався, що відчуває «шок і смуток» і допомагає поліцейським розслідувати подію. Актор також зазначив, що перебуває на зв'язку з чоловіком загиблої Хатчінс і готовий допомагати її родині. "Моє серце - разом з її чоловіком, сином і всіма, хто знав і любив Галину", - написав актор.

30 жовтня Болдуїн розповів групі папараці, які йшли за ним у Вермонті, що виробництво «Ржавчини» було «добре організованим», незважаючи на повідомлення ЗМІ про порушення техніки безпеки та розбіжності у знімальної команди.

«Померла жінка. Вона була моїм другом. У день, коли я прибув до Санта-Фе, щоб розпочати зйомки, ми повечеряли разом з нею та режисером Джоелом. Ми мали дуже злагоджену команду, ми разом знімали цей фільм, а потім сталася ця жахлива подія», — додав Болдуїн.

Через кілька днів він поділився в інстаграмі публікацією дизайнера по костюмах Терези Мегпейл Девіс у фейсбуці, яка написала, що інформація про «небезпечні умови зйомки та недбалості — нісенітниця собача». "Прочитайте ось це", - підписав публікацію актор.

Після стрілянини з реквізитного пістолета, в якому виявилася бойова куля, хоча він мав бути заряджений холостими патронами, на Алека Болдуїна подали два позови. Спочатку на актора і ще 20 колег до суду подав освітлювач, який заявив, що куля, яка вбила оператора, мало не зачепила його самого.

Потім помічниця режисера фільму Мемі Мітчелл зазначила у своєму позові, що у сценарії нічого не говорилося про те, що Болдуїн чи хтось ще має стріляти з револьвера у цій сцені.

Автор: Марія Петренко
Читайте також