Біллі Айліш стала людиною року за версією зоозахисної організації PETA
20:34 02.12.2021
257

Зоозахисна організація PETA оголосила людину року – таке звання вона присвоює за особливі досягнення у сфері захисту тварин, екології та етики. 2021-го премії удостоїлася співачка Біллі Айліш.

Співачка практикує веганство з 12 років, багато розповідає про права тварин і має активну позицію з цього питання, тому вона переконала модний бренд Oscar de la Renta відмовитися від використання натурального хутра.

Oscar de la Renta запропонували Айліш співпрацю в рамках балу інституту костюма Met Gala, де Біллі Айліш була однією з ведучих. Вона погодилася прийти на Met Gala у сукні бренду лише в обмін на обіцянку більше не використовувати хутро у своїх колекціях та припинити продавати вироби з нього у своїх магазинах.

Також цього року у Айліш вийшла колаборація з брендом Nike — кросівки Air Jordan, створені цілком із веганських матеріалів та з використанням вторинної сировини. Ще співачка випустила парфуми, жоден інгредієнт яких не тестується на тваринах, а до Дня подяки виступила із заявою, яка пропонує поміняти традиції, щоб скоротити кількість індичок, що вбиваються щороку.

Таким чином, Біллі Айліш стала наймолодшою ​​людиною, яка отримала нагороду PETA. Раніше її удостоїлися Опра Вінфрі, папа Франциск, Хоакін Фенікс, Анджеліка Х'юстон та інші.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також