Співачка FKA twigs звинуватила актора Шайю ЛаБафа в сексуальному і фізичному насильстві
16:30 12.12.2020
254

Британська співачка Талія Дебретт Барнетт, більш відома як FKA twigs, звинуватила актора Шайю ЛаБафа в сексуальному і фізичному насильстві. Про це повідомляє The New York Times.

32-річна виконавиця і 34-річний актор почали зустрічатися в 2018 році, їх стосунки тривали трохи менше року.

FKA twigs подала на ЛаБафа в суд. У позові вона каже, що актор неодноразово ображав її, надавав емоційний тиск, застосовував фізичну силу і свідомо заразив її венеричною хворобою.

У позові описана поїздка на автомобілі в Лос-Анджелес, під час якої ЛаБаф відстебнув ремінь безпеки і пригрозив, що вони обидва розіб'ються, якщо Барнетт не скаже, що любить його. Співачка також розповіла про епізод, коли одного разу вночі він намагався її задушити. Ще описується випадок на заправці, коли ЛаБаф з криками силою заштовхав її в машину, коли вона намагалася піти від нього, забравши свої речі.

Барнетт визнається в змішаних почуттях - на той момент вона не хотіла зашкодити його кар'єрі і не думала, що її слова сприймуть всерйоз. Зараз вона вирішила оприлюднити ситуацію, щоб пояснити, яким буває аб'юз, і тим самим підтримати жертв насильства.

«Я б хотіла поширити обізнаність про тактику аб'юзерів, спрямовану на те, щоб контролювати і ізолювати [жертву] від її оточення», - сказала вона, зазначивши, що в цю пастку може потрапити хто завгодно, навіть публічна персона з надійним оточенням.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також