СБУ закрила справу щодо можливої держзради Єрмака і Кучми
10:45 13.01.2021
259

СБУ закрила кримінальне провадження щодо можливої державної зради ексглави української делегації в Тристоронній контактній групі та Президента України Леоніда Кучми й очільника Офісу президента Андрія Єрмака. Йдеться про погодження так званої консультативної ради за участі представників "Л/ДНР".

Про це заявив народний депутат В'ятрович, котрий домігся через суд відкриття цієї справи. У Facebook він опублікував відповідь СБУ.

Якщо Ви дієте в інтересах ворога і здаєте національні інтереси на переговорах з ним – то це не злочин. А «лише погодження поточного робочого документа, який зафіксував результати обговорення низки питань».

Можете сміливо погоджувати й підписувати будь-які «поточні робочі документи», які попросить ворог, головне, щоб документи ці були викладені «лаконічно, стисло і структуровано».

Якщо Ви думаєте, що це невдалий жарт, прочитайте постанову слідчого СБУ про закриття кримінального провадження з приводу мінської зради Кучми і Єрмака. Нагадаю, що спецслужба спочатку взагалі відмовилася почати кримінальне провадження за моїм зверненням, відверто порушуючи закон. І лише через суд мені вдалося змусити СБУ почати розслідування.

Втім, результат виявився прогнозованим. Не для того Зеленський ставив на чолі СБУ свого друга з дитинства Баканова, щоб у разі конфлікту інтересів Зеленського і Ко з державними інтересами цей друг захищав державу.

Справа про Мінську зраду на додаток до справ «вагнерівців», Татарова та багатьох інших стала ще одним свідченням нездатності і небажання керівництва правоохоронних органів захистити Україну від здачі національних інтересів на найвищому рівні.

 

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також