Київ відзначив науковців: Кличко вручив нагороди до Дня науки
15:30 14.05.2025
529

Напередодні Дня науки мер Києва Віталій Кличко відзначив 29 представників наукової спільноти столиці, вручивши їм Почесні грамоти та Подяки міського голови.

У своєму Telegram-каналі Віталій Кличко зазначив: "У цей складний для країни час ми повинні ще більше цінувати інтелектуальний потенціал України. Бо наші вчені не тільки зберігають свої наукові школи, а й винаходять інновації, які посилюють обороноздатність держави, підтримують її економіку. Допомагають рятувати людські життя.

Відзнаки вручив, зокрема, за дослідження, пов’язані зі зміцненням обороноздатності та безпеки України. За розробку та реалізацію державних програм щодо розвитку відновлюваної енергетики. Розвиток фармацевтичної промисловості. За дослідження в напрямку аналізу та прогнозу розвитку економічної ситуації і промисловості столиці. За оптимізацію вентиляції тунелів метрополітену".

Автор: Павло Петрушко
Читайте також