Фестиваль «VinBookFest»: організатори підготували для вінничан креативні майстер-класи та фотозони
14:41 14.05.2019
255

Сьогодні, 14 травня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відбулася прес-конференція громадської організації «Культурний Всесвіт», присвячена відкриттю фестивалю «VinBookFest», проведення якого заплановано на 17- 18 травня поточного року. Відбуватиметься мистецька акція на міському Майдані Незалежності.

Представникам ЗМІ даний проект презентували його керівник, а по сумісництву голова ГО"Культурний Всесвіт" Ірина Верещак та директор Вінницької міської централізованої бібліотечної системи Ірина Івасюк.

Організатори проекту ставлять перед собою досить амбітне завдання- залучити молодь до читання, нагадати, що є українська книга, її видають і є чимало достойних вітчизняних авторів.

Отже, на вінничан та гостей міста 17-18 травня чекають книжкова виставка- ярмарок українських видавництв та книгарень; автограф-сесії з відомими українськими письменниками, зокрема, з Сашком Лірником, Зіркою Мензатюк, Євгенією Пірог та Василем Шклярем.

Крім того, відвідувачі заходу зможуть побувати на креативних майстер-класах для дітей, відвідати тематичні фотозони, лаунж-зону "Читай", стати свідками презентації проектів"Кids Police Citi", "Дитяча інклюзивна література", "Бібліотека здатна дивувати". Також планується підбиття підсумків конкурсу "Селфі з улюбленою книгою"та благодійна акція "Книга для бійця". Організатори пообіцяли, що справжньою родзинкою фестивалю має стати проект "Кіно у твердій обкладинці".

У кінотеатрі " Родина" відбудеться не лише зустріч з відомим письменником Сашком Лірником, а й заплановано показ на широкому екрані кінострічки за його твором "Чорний козак''.

Читайте також