«Це смертельно небезпечно»: патріарх Кирило порівняв невіру в коронавірус з невірою в Бога
16:10 07.01.2021
258

Невіра в пандемію коронавірусу та ігнорування заходів безпеки настільки ж шкідливі, як і невіра в Бога. Про це заявив Патріарх Московський і всієї Русі Кирило у проповіді після літургії у храмі Христа Спасителя в Москві, передає ТАСС.

«Знаю, що є люди, які ні в що не вірять - не вірять ні в хвороби, ні в небезпеку, нехтують цими медичними приписами. Але ми, віруючі люди, знаємо, що не тільки ці люди дурні - а так їх можна назвати - в світі існують, але ж існує безліч людей, які в Бога не вірять. <...> Дуже небезпечно, коли люди не вірять в Бога, смертельно небезпечно. Так само, як сьогодні небезпечно, якщо люди не вірять в поширення інфекції і не захищають себе від цієї інфекції », - сказав патріарх.

Він також попросив парафіян «вести себе відповідно до тих вимог, які сьогодні пред'являє кожному з нас, до всього роду людського, сучасна медицина». Необхідно носити маски, дотримуватися соціальною дистанції і «робити дуже багато, до чого ми не звикли».

Він підкреслив, що проста необережність під час пандемії може стати причиною спалаху захворювання.

Патріарх також закликав віруючих не забувати про дотримання запобіжних заходів при відвідуванні храмів і більше часу приділяти сім'ї.

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також