Instagram на тлі популярності Clubhouse ввів функцію «кімнат» для прямих ефірів з чотирма ведучими
17:02 03.03.2021
258

Instagram збільшив ліміт учасників спільних прямих ефірів з двох до чотирьох. Функція, що отримала назву Live Rooms, стала аналогом «кімнат» для спілкування в голосовій мережі Clubhouse, хоча там одночасно можуть виступати більше десяти користувачів.

У блозі Instagram йдеться, що нововведення дозволить вести в соцмережі ток-шоу, джем-сейшени і «просто зависати з великою кількістю друзів». У компанії додали, що нова функція допоможе користувачам монетизувати свою діяльність, наприклад, влаштовуючи акції зі збору коштів, а користувачам запропонують купити спеціальні значки для підтримки улюблених блогерів. Оновлення також дасть авторам «кімнат» додаткові можливості для охоплення аудиторії.

Щоб використовувати функцію, потрібно натиснути на кнопку ефіру і вибрати гостей. Співведучих можна додати відразу або поступово вже під час ефіру.

Раніше The New York Times повідомляла, що Facebook, що є власником Instagram, збирається створити аналог аудіочатов, існуючих в Clubhouse. За даними газети, проект знаходиться на ранній стадії розробки.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також