Instagram блокуватиме акаунти користувачів, які відправляють образи в особистих повідомленнях
14:03 13.02.2021
257

Instagram буде видаляти акаунти, власники яких пишуть іншим користувачам образливі повідомлення в особистому листуванні. Про це йдеться в блозі компанії.

До цих пір соціальна мережа за образи в особистих повідомленнях могла лише тимчасово відключити користувачеві можливість листуватися. Під образливими Instagram на увазі в тому числі повідомлення, що розпалюють ворожнечу за ознаками расової чи релігійної приналежності.

Instagram обіцяє блокувати і нові акаунти, які оминають обмеження заради відправки образ, або облікові записи, створені спеціально для розсилки образ.

Незабаром соцмережа дозволить всім своїм користувачам блокувати отримання особистих повідомлень від тих, на кого вони не підписані. Зараз так можуть робити тільки власники акаунтів з великою кількістю підписників і облікові записи, що належать компаніям.

Instagram вирішив посилити правила для відправки особистих повідомлень після хвилі расистських образ у соціальних мережах на адресу гравців британського футбольного клубу «Манчестер Юнайтед». Приводом для цього став програш команди в турнірі з «Шеффілд Юнайтед» - з рахунком 1: 2.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також