На Гаїті вибухнув бензовоз: загинули 90 людей
11:36 21.12.2021
256

Внаслідок вибуху автоцистерни на півночі Гаїті у місті Кап-Аїтьєн загинуло щонайменше 90 осіб.

Про це заявив заступник мера міста Патрік Алмонор, повідомляє Aljazeera.

Інцидент стався на півночі країни у місті Кап-Аїтьєні. Як заявив заступник мера міста Патрік Алмонор, підрахунок жертв, на жаль, досі не повний і їх кількість ймовірно зростатиме.

Травми людей, що перебувають у лікарні, як каже чиновник, надто серйозні. Свідки стверджують, що жителі кинулися до танкера одразу після аварії, щоб зібрати частину розлитого бензину. Це було до того, як бензовоз вибухнув.

Ще 14 грудня за попереднім підрахунком загиблих було 75 людей. Серед них 47 осіб отримали серйозні опіки. Водночас тепер кількість жертв збільшилась до 90.

25 жертв поховають 21 грудня у головному соборі міста Кап-Аїтєна. Адже більшість загиблих незадовго після вибуху вже поховали у братській могилі.

Очевидці розповіли, що жителі зібралися біля бензовоза після аварії, щоб зібрати пальне, перш ніж він вибухнув, пошкодивши автомобілі, будинки та магазини на околицях.

Гаїті бореться з гострою нестачею пального та зростанням цін на газ. Це пов’язано з тим, що протягом останніх років у влади регулярно не вистачало готівки, щоб платити газорозподільникам.

Нещодавно озброєні банди перекрили доступ до паливних терміналів у столиці Порт-о-Пренсі та на її околицях, що загострило ситуацію.

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також