Олімпійські ігри 2020: Світоліна виграла “бронзу” на тенісному турнірі
15:00 31.07.2021
262

Еліна Світоліна 31 липня зіграла проти Олени Рибакіної з Казахстану у бронзовому фіналі Олімпіади-2020. Із Токіо українка їде бронзовою нагородою. Зустріч відбулася на центральному корті комплексу Ariake Tennis Park та закінчилася перемогою українки, яка змогла обіграти суперниць.

Поєдинок тривав дві з половиною години.

Букмекери з невеликою перевагою вважали фавориткою 22-річну казахстанську тенісистку, хоча кращий рейтинг WTA має досвідченіша 26-річна Світоліна. Еліна – четверта ракетка на турнірі і шоста у світі, Олена – №№ 15 і 20 відповідно.

Наша співвітчизниця ніби непогано почала, зрівняла рахунок – 1:1, але далі в стартовій партії не змогла нав’язати боротьбу, віддавши дві свої подачі. Суперниця – уродженка Москви, яка живе в Словаччині, а представляє Казахстан – діяла гостріше, вдало приймала м’ячі ближче до лінії.

У другому сеті українка поступалася – 1:3, проте змогла переламати хід гри, зрівняла рахунок – 3:3, вела 6:5, а свій клас змогла підтвердити на тай-брейку.

Третя партія почалася знову невдало. Еліна не змогла взяти дві подачі Рибакіної та віддала свою – 0:3. Надалі Світоліна ще раз проявила себе як справжній боєць – зробила зворотний брейк, натиснула на своїй подачі – рахунок став 4:4. Ще один брейк – і вже 5:4. Третій сет закінчився з рахунком 6: 4 на користь українки.

Це п'ята медаль українських атлетів на Олімпійських іграх в Токіо, і п'ята «бронза.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також