Ще один «слуга» покинув партію, звинувативши колег в продажі місць у списках (ВІДЕО)
09:27 27.09.2020
266

Народний депутат Микола Галушко, котрий на виборах до Парламенту обирався на окрузі № 97 у Броварах, покинув«Слугу народу»,  звинувативши президентську партію у продажі місць в списках на місцевих виборах, відповідне відеозвернення нардеп оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук.

Звертаючись до Зеленського, нардеп відзначив: "після обрання Вас президентом я йшов разом з Вами на вибори до Верховної Ради… Минуло майже два роки, але, на жаль, нічого не змінилося"

 Крім того Галушко підкреслив, що нещодавній розподіл на райони було здійснено «виключно з політичним підходом, а кулуарна політична гра керівництва «Слуги народу» ледь не знищила Броварський район».

На місцевих виборах всі місця в списках від партії «Слуга народу» були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старими елітами, на жаль, просто слова. В таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола, офіційно заявляю про вихід з партії «Слуга народу», — зазначив депутат, пояснюючи свою мотивацію.

 

 

 

Читайте також