Геннадій Ткачук про парламентський сезон: «Головний провал – не переобрання членів ЦВК»
21:37 12.07.2018

Сьогодні на телеканалі «Еспресо» у програмі «Політклуб» з Віталієм Портниковим, говорять про закінчення та підсумки парламентського сезону.

До студії завітали народні депутати для того, щоб розповісти про найгостріші теми липневого політичного сезону, найслабші місця та усе, що хвилює народних обранців у їхній роботі.

Народний депутат Геннадій Ткачук, що разом з колегами завітав до студії, на запитання про головне досягнення та головний провал цієї парламентської сесії, відповів так:

«Серед досягнень – довгоочікуване прийняття усіх законопроектів стосовно Антикорупційного суду, і він запущений вже в повному об’ємі. Стосовно провалу – не переобрання членів ЦВК».

Головною та першочерговою темою обговорення для учасників «Політклубу» були чвари та суперечності в парламенті. Ситуацію, що склалась, прокоментував нардеп Геннадій Ткачук:

«Безумовно, є певні розбіжності, навіть серед учасників коаліції. Це стосується, перш за все, останніх подій: погляди на якісний та кількісний склад ЦВК, а також – вхід у передвиборчий період. Всі ми починаємо помічати передвиборчу політичну рекламу, а з осені це будуть не тільки борди, а й програми, підготовки, фактично – передвиборча кампанія. Це, безумовно, матиме як наслідок протистояння в парламенті. Такі ситуації переживали неодноразово, цей парламент точно переживе, ми спокійно увійдемо до виборчої кампанії. Звичайно, не обійдеться без чвар, але все пройде спокійно: спочатку президентські вибори, потім – парламентські. Приводів для розпуску парламенту немає, і до цього, я вважаю, не дійде».

Читайте також