Грузія не видасть Україні Черновецького – прокуратура
11:05 27.07.2017
253

Прокуратура Грузії заявляє, що не отримувала від України вимогу про передачу Леоніда Черновецького українській стороні. Як повідомляє "Грузія online" з посиланням на прокуратуру, навіть у разі отримання такої вимоги, це не може відбутися, бо Леонід Черновецький є громадянином Грузії. "У прокуратуру Грузії не надходило вимога про передачу Леоніда Черновецького українській стороні, проте, і в разі існування такого вимоги він не може бути переданий, адже є громадянином Грузії, а згідно з Конституцією Грузії передача грузинського громадянина іншій країні є неприпустимою", – заявило відомство.

Сам Черновецький поширив у Facebook це повідомлення. Раніше речниця українського генпрокурора Лариса Сарган заявила, що слідчі Генеральної прокуратури України отримали дозвіл суду на затримання екс-мера Києва Леоніда Черновецького.

 14 липня Леоніду Черновецькому повідомили про підозру за ч.2 ст.364 КК України. Його підозрюють у незаконному будівництві на Парковій дорозі в Києві вертолітного майданчика, яким планував користуватися тодішній президент Віктор Янукович.
Читайте також