Суд арештував Добкіна на два місяці з можливістю внесення 50 млн грн застави
18:10 15.07.2017
256

Печерський районний суд обрав запобіжний захід народному депутату Михайлу Добкіну у вигляді тримання під вартою на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 50 мільйонів гривень, передає кореспондент УНН.

За словами адвоката, є 5 днів для того, щоб виплатити заставу. У разі невиплати нардепа буде взято під варту.

Також є п'ять днів для оскарження судового рішення.

Нагадаємо, прокуратура просила суд обрати народному депутату Михайлу Добкіну запобіжний захід у вигляді арешту та призначити розмір застави у сумі не менше 150 млн грн.

Як повідомляв УНН, 14 липня в Генеральній прокуратурі України вручили повідомлення про підозру народному депутату України Михайлу Добкіну.

Як повідомляли у ГПУ, під час досудового слідства встановлено, що у результаті протиправних дій Михайла Добкіна, вчинених ним за попередньою змовою групою осіб, із власності територіальної громади Харкова незаконно вибули земельні ділянки загальною площею понад 77 га, чим територіальній громаді Харкова заподіяні збитки у розмірі майже 227 млн грн.

Таким чином, зазначений народний депутат, діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 КК України (в редакції закону від 05.04.2001).

Окрім того, як зазначається, Михайло Добкін, діючи умисно, в інтересах голів житлово-будівельних кооперативів, сприяв зазначеним особам в реалізації злочинного умислу щодо заволодіння земельними ділянками на території Харкова шляхом обману, тобто вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.5 ст.27, ч.4 ст.190 КК України.

Джерело: УНН
Читайте також