Кличко: Є два шляхи боротьби з розповсюдженням коронавірусу - масова вакцинація і обмеження контактів між людьми
12:06 17.04.2021
583

Сьогодні існує тільки два шляхи боротьби з розповсюдженням коронавірусу - масова вакцинація і обмеження контактів між людьми. Зокрема, і пересування між регіонами країни. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі «Україна».

 

«У нас є два шляхи боротьби з коронавірусом - масова вакцинація і обмеження контактів. Поки масової вакцинації немає, ми маємо тільки один вихід - обмежити контакти між людьми. От я тільки що отримав останні данні, це сумна статистика, за останню добу вірус забрав життя 51 киянина, - повідомив мер столиці. – І ми повинні спільними зусиллями зробити все, щоб захистити людей. Треба мати мужність ухвалювати складні рішення, такі, наприклад, як запровадження суворих обмежень», - наголосив Кличко. 

Він також нагадав, що суворі обмеження на загальнонаціональному рівні досі діють в таких країнах, як Німеччина, Франція та багатьох інших.

«У нас зараз вже 12 регіонів перебувають у «червоній зоні». А «Укрзалізниця» запускає додаткові потяги на Великдень на Закарпаття. Виходить, що ми будемо розповсюджувати хворобу! Бо не може бути такого, щоб в одному регіоні гуляли, а в іншому лікували. Треба запроваджувати загальний локдаун, обмежувати пересування між регіонами, аби зупинити масове розповсюдження вірусу країною», - підкреслив Віталій Кличко.  

 

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також