Зеленський звільнив генерала Кривоноса з РНБО
11:20 30.12.2020
257

В Офісі президента повідомили, що президент звільнив Сергія Кривоноса з посади заступника секретаря РНБО через те, що він "не працював в команді", а замість цього "робив гучні політичні заяви". Про це в коментарі LIGA.net сказав радник глави ОП Михайло Подоляк.

Він сказав, що генерал Кривонос в РНБО "не пропонував свої якісні експертні оцінки і не працював в команді".

"Президент Зеленський сподівався, що Кривоніс зможе працювати разом з новою командою в інтересах України і в рамках сучасних концепцій нацбезпеки. Проте, на превеликий жаль, з кожним місяцем ставало дедалі очевидніше, що Кривоноса не цікавить командна робота на позиції заступника секретаря РНБО. Йому явно подобалося робити гучні політичні заяви, вступати в політичні суперечки. Це точно не про державу і не про ключовий експертний орган нацбезпеки. Причини розставання більш ніж закономірні ", - сказав Подоляк.

 

25 грудня Кривонос розкритикував ідею Зеленського масово мобілізувати жінок і чоловіків в разі нового нападу Росії. Генерал сказав, що Україна не воює "м'ясом". За його словами, ідея президента нереалістична, тому що більшість українців не готові до цього ідеологічно і не навчені

Автор: Анна Бурлака
Читайте також