Британська влада зняла рекламу, в якій Санта Клаус потрапляє в лікарню з коронавірусом. Але пізніше видалили ролик і вибачились
12:10 14.12.2020
259

Благодійна організація Національної служби охорони здоров'я Великобританії NHS Charities Together вибачилася за різдвяну рекламу, яку зняла установа. Про це пише Business Insider.

У відео під назвою The Gift ( «Подарунок») у відділення невідкладної допомоги Національної служби охорони здоров'я (NHS) привозять літнього чоловіка з білою бородою. Він лежить на лікарняному ліжку з кисневою маскою.

Пізніше йому стає краще, і в відео глядач спостерігає, як Санта відповідає на листи з лікарняної палати. Після того як він виписується, медики дізнаються, що лікували справжнього Санту.

У зйомках брали участь реальні співробітники NHS.

Однак після публікації рекламне відео різко розкритикували за те, що діти, які і так багато перенесли в 2020 році, побачили улюбленого казкового персонажа в реанімації.

Через критику ролик видалили з YouTube-каналу NHS, а NHS Charities Together вибачилася за нього, але зазначила, що цю рекламу не показували по телебаченню і вона не призначалася для дітей.

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також