Кличко: Забравши у міст і селищ військовий податок, парламент та уряд демонструють, що центральна влада не впоралася з фінансуванням армії
16:24 08.11.2023
374

Забравши у міст і селищ військовий ПДФО, Верховна рада та уряд демонструють, що центральна влада не впоралася з фінансуванням армії. І тепер намагається перекласти це на місцеве самоврядування. Так мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко прокоментував у своєму Telegram-каналі відповідний законопроект, який ухвалила сьогодні Верховна Рада.

«Парламент фактично позбавив місцеву владу можливості допомагати Збройним силам і спрямовувати кошти з бюджетів міст нашим захисникам. Забравши у міст і селищ військовий ПДФО (ще й заднім числом), Верховна рада, уряд демонструють, що центральна влада не впоралася з фінансуванням армії. І тепер намагається перекласти це на місцеве самоврядування. Це при тому, що всі міста й так платять в Держбюджет 40% ПДФО своїх громад. А Київ – 60%. І всі міста також додатково спрямовують на допомогу захисникам кошти з бюджетів громад, – зазначив мер Києва. – Це рішення особливо вдарить по невеликих містах і містечках, де військовий ПДФО становив значну частину бюджету. Ми повинні й робити все для допомоги ЗСУ, й не допустити занепаду в наших містах, містечках та селищах», – наголосив Віталій Кличко.

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також